Kategorija tal-prodott

Żid: Kamra 109 Bini 4, Triq ChunTianLi Cu, Triq ZhengRunZhou, RunZhou Avenue, Zhenjiang City, Provinċja ta 'Jiangsu, Ċina

Kodiċi Postali: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Fax: + 86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kuntatti: Jack Wang

Email: jackwang@akwchina.com


Backhoe

Detailed description
Backhoe loader imqabbel ma ' trattur TG1454


Il-parametri
It-tipHW-03HW05HW06HW12
Poter (hp)25-3040-5560-80120-140
Skavar massimu fond (mm)1850210026003000
Fond ta ' t affir qiegħ ċatt massimu (mm)1600200025002900
L-għoli massimu ta ' skavar (mm)2500340035103900
Massimu Dumping għoli (mm)1400176020002200
Mill-art (mm)280290290290
Ir-raġġ skavar massimu (mm)2800336039304500
Id-distanza tad-dumping (mm)1040118719452100
Barmil kapaċità m30.030.0480.060.2
RimarkiL-operazzjoni sors ta ' enerġija hija voluntarja minn trattur idrawliċi tal-ħruġ jew l-output tal-qawwa.
Hot Tags: backhoe, Ċina, fabbrikanti, fornituri, fabbrika, bi prezz baxx, aħjar, prodotti
Prodotti relatati
Feedback