Kategorija tal-prodott

Żid: Idroġenu enerġija inkubazzjoni industrijali bażi, Kamra 409, bini ta ' l-istandard, 1# Dangui tat-triq, nofsinhar Zhihui Avenue, id-distrett ta ' Dantu, Provinċja tal-Belt ta ' Zhenjiang, Jiangsu, iċ-Ċina

Kodiċi tal-post: 201612

Tel: +86-511-80873088

Fax: +86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kuntatti: Jack Wang

Email: jackwang@akwchina.com


Backhoe

Detailed description
Backhoe loader imqabbel ma ' trattur TG1454


Il-parametri
It-tipHW-03HW05HW06HW12
Poter (hp)25-3040-5560-80120-140
Skavar massimu fond (mm)1850210026003000
Fond ta ' t affir qiegħ ċatt massimu (mm)1600200025002900
L-għoli massimu ta ' skavar (mm)2500340035103900
Massimu Dumping għoli (mm)1400176020002200
Mill-art (mm)280290290290
Ir-raġġ skavar massimu (mm)2800336039304500
Id-distanza tad-dumping (mm)1040118719452100
Barmil kapaċità m30.030.0480.060.2
RimarkiL-operazzjoni sors ta ' enerġija hija voluntarja minn trattur idrawliċi tal-ħruġ jew l-output tal-qawwa.
Hot Tags: backhoe, Ċina, fabbrikanti, fornituri, fabbrika, bi prezz baxx, aħjar, prodotti
Prodotti relatati
Feedback